Dorafin

Współpraca

Firma Europartner ogłasza nabór na szkolenie z gwarancją pracy.

Od kandydatów oczekujemy: minimum średniego wykształcenia, samodzielności w działaniu i motywacji do odniesienia sukcesu, umiejętności w organizowaniu i planowaniu własnej pracy.

 Naszym współpracownikom oferujemy: szkolenie wstępne przed podjęciem pracy, motywujące wynagrodzenie, atrakcyjny system szkoleń z zakresu technik sprzedaży i wiedzy o produktach, możliwość realizacji ambicji zawodowych, stopniową i indywidualną możliwość awansu, przygotowanie do uzyskania potrzebnych licencji. 
Jeżeli jesteś osobą ambitną, uczciwą, wytrwałą, żądną sukcesu, komunikatywną, odpowiedzialną, kreatywną i zainteresowaną pracą w tym nowym zawodzie skontaktuj się telefonicznie: 504248753 lub tutaj

 

 

Dzięki nam:  

1. Masz bardzo CIEKAWĄ pracę
Zdobywasz zawód, który czyni Cię ekspertem na rynku usług doradczo-finansowych. Jeżeli lubisz ludzi, więc praca bezpośrednio z klientami daje Ci dużo satysfakcji. Dzięki temu spotkasz wiele interesujących osób i nawiążesz fascynujące znajomości. 

2. Prowadzisz własny biznes
Jedną z wielu interesujących dróg rozwoju zawodowego i osobistego jest prowadzenie własnej firmy. Dzięki pomocy Europartnera ryzyko związane z rozpoczęciem działalności zostało znacznie ograniczone. 

3. Osiągasz wysoki poziom zarobków
Zasada jest prosta: im lepsze wyniki, tym wyższe dochody. Wszystko zależy od Ciebie. Dzięki pracy w Europartnerze będziesz mógł być może już niedługo kupić wszystko, o czym kiedyś marzyłeś.

4. Otrzymujesz wszechstronne przygotowanie zawodowe
Zanim przyszły pracownik będzie przygotowany na spotkanie z klientem przejdzie profesjonalne szkolenie. Obejmują ono podstawową wiedzę o rodzajach ubezpieczeń, znajomość przepisów prawnych oraz umiejętności posługiwania się technikami sprzedaży. Od samego początku Twój rozwój będzie się odbywał pod okiem menagera.  Jego zadaniem jest m.in. zapewnienie dostępu do informacji i dokumentów oraz ustalenie planów sprzedaży gwarantujących odpowiednie dochody. Gwarantujemy zatrudnienie po odbyciu szkolenia podstawowego.  

5. Tworzysz z innymi świetną atmosferę w pracy
Nasi współpracownicy są zintegrowani ze sobą i mocno identyfikują się z Firmą dzięki czemu masz poczucie wspólnoty. Praca w zespole daje ogromną satysfakcję i możliwości.  Oddziały Europartnera organizują swoje własne konkursy z wieloma cennymi nagrodami. Dla najlepszych współpracowników Firma zapewnia udział w podróżach, imprezach.

6. Masz możliwość wyboru indywidualnej ścieżki kariery
W zależności od predyspozycji i preferencji można budować swoją niezależność finansową w oparciu o indywidualne wyniki, jak również obierając karierę menedżerską. Otrzymujesz elastyczne warunki współpracy. Nie musisz rezygnować z dotychczasowej pracy.

7. Masz STABILNE MIEJSCE PRACY
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora finansowego. Działając od 1999 roku zdobyliśmy sobie uznanie na rynku profesjonalnego doradztwa finansowo-ubezpieczeniowego. Osiągnęliśmy to, z jednej strony, poprzez staranny dobór partnerów handlowych z sektora finansowego, a z drugiej, poprzez kierowanie się w naszej pracy fachowością, rzetelnością, sumiennością oraz spełniając surowe kryteria etyczne.
  


DORADCA FINANSOWY "ADWOKATEM" SWOICH KLIENTÓW

 Tylko niecałe 5% społeczeństwa świadomie edukuje się w temacie finansów osobistych. Efektem tego jest nadmierna konsumpcja, zadłużanie, niepotrzebne wydawanie pieniędzy, a wynikiem jest to, że ludzie borykają się z problemem braku pieniędzy przez całe życie.

Naszym celem, zawartym w misji firmy, jest edukacja finansowa społeczeństwa. Ta swoista szkoła oszczędzania i zarabiania pieniędzy pozwala uzyskać nowe spojrzenie na świat finansów osobistych. Edukując polskie społeczeństwo zapewniamy podstawę do racjonalnego i świadomego podejmowania  decyzji o własnych finansach. 

   

Atrakcyjny i przyszłościowy zawód

Jak spośród ofert kilkudziesięciu banków, firm ubezpieczeniowych, funduszy inwestycyjnych, funduszy emerytalnych, wybrać produkt najbardziej odpowiadający naszym wymaganiom?
Na Zachodzie takie problemy pomaga rozwiązać osobisty doradca finansowy. Ciesz ą się oni dużo większym zaufaniem niż agenci ubezpieczeniowi, sprzedający tylko produkty swojej firmy.
Rozrastający się w imponującym tempie krajowy rynek finansowy sprawia, że i u nas coraz większą rację bytu ma nieznany dotąd zawód osobistego doradcy finansowego, który mając doskonałe rozeznanie na rynku usług finansowych, a jednocześnie znając sytuację rodzinną i materialną swego klienta, pomaga mu wybrać produkt "skrojony" na jego miarę.
 
  Polski klient jest narażony na wszelkiego rodzaju manipulacje ze strony przedstawicieli różnych firm i instytucji finansowych, którzy to działają głównie na korzyść pracodawcy, co jest rzeczą zrozumiałą. Lecz nie zawsze działania ich są na korzyść klienta, bo przecież klient się nie zna a jak wiadomo, niewiedza najczęściej powoduje największe straty.
Dlatego, korzystając z zapotrzebowania na fachowców w tej dziedzinie, powstała firma Europartner, która daje zatrudnienie dla osób o odpowiednich predyspozycjach, gwarantując profesjonalne szkolenia.
Firma zawiera trwałe formy współpracy ze wszystkimi osobami pragnącymi zdobyć i wykonywać, atrakcyjny zawód doradcy finansowo-ubezpieczeniowego. Dbałość o swoich współpracowników, stabilność nawiązanej współpracy powoduje że z każdym dniem umacnia się pozycja naszej firmy na rynku a współpracownicy zyskują bezpieczeństwo swojego zawodu, mają zagwarantowane terminowe rozliczenia finansowe, wiele dodatkowych środków motywacji oraz indywidualny system wynagradzania. 

    

Ponadto organizujemy w ramach firmy szereg szkoleń, seminariów dotyczących sposobów zatrudnienia nowych współpracowników, metod ich prowadzenia i umiejętności motywowania. Strategia firmy opiera się na współpracy i dotyczy merytorycznej pomocy w rozwijaniu indywidualnych sieci sprzedaży, otaczaniu opieką poszczególne struktury oraz integracji środowiskowej i konsolidacji wszystkich jej współpracowników.